Network Kurulum Hizmetleri

  • Network Kurulum Hizmetleri
 
Data iletişiminin, veri paylaşımının önem kazandığı ve teknolojinin hızla ilerlediği günümüzde, bilgisayar ve uygulama yapınız ne kadar iyi olursa olsun birimler arası iletişim sorununuz var ise rakiplerinizi daha geride takip ediyorsunuz demektir.

Şirketinizin network alt yapısı ( Yerel ağlar, geniş ağlar, ses ve görüntü iletişimi, kablosuz ağlar ) ne kadar güçlü ve sağlıklı kurulmuş ve yönetilebiliyorsa sahip olduğunuz bilgisayar, sunucu ve diğer veri işleme ve veriye ulaşma birimlerinizden o kadar üst seviyede verim alacaksınız demektir. DatabirNET olarak marka bağımsız ürün yelpazesi ile sizin için en uygun ürünü size sunarak sorunsuz ve çevrimiçi bir network alt yapısına sahip olmanızı sağlar.
 
 
  • Verimli Ağ Çözümleri
Uzman teknisyenlerimizin yerinde tespitleri  ile ağın maksimum düzeyde hızlı olması için uygulamalarda maliyetin göz önünde tutulması bizim için oldukça önemlidir.. Sistemi karmaşıklaştırmadan ve ekipman giderlerini yükseltmeden kullanıcı verimliliğini arttırmak için en uygun optimizasyon sağlanır.
 
  • Firewall ( Güvenlik Duvarı Hizmetleri )

Güvenlik Duvarı Hizmeti ile internet trafiğinizin kontrolü artık sizin elinizde! Bu hizmet ile ağınızdan internete, internetten de ağınıza doğru gelen trafiğin ağa giriş çıkışını kolayca yönetebilir ve belirlediğiniz kurallara uygun olmayan trafiğin geçişini engelleyebilirsiniz.

  • Hangi Markalar İle Çalışıyoruz ?

Juniper Networks

Cisco Systems

Mikrotik

Ubnt

 

PROJELERİMİZ HAKKINDA ÖZEL TEKLİF ALMAK İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.

 

Proje Talep E-Posta: info@databir.net

 

DATABİR İNTERNET VE BİLİŞİM HİZMETLERİ TİC. LTD. ŞTİ.
Vergi Dairesi : Kurtdereli Vergi Dairesi
Vergi Numarası : 271 08 04 513
Balıkesir Ticaret Odası Sicil: 18106

 

KAHVE MOLASI İÇİN ADRES:

Eski Kuyumcular Mah. Tevfik Sağlam Paşa Sokak Ferah İşhanı :No:2/3 Karesi Balıkesir .
Telefonlar: 0266 606 06 10 - 0850 302 59 93 ( Telefax )